Farmasi Ürünleri Bazı Etken Maddeler

farmasi-etken-maddeler

Farmasi ürünleri içinde neler olduğunu bilmek elbette ki bir müşteri olarak en doğal hakkınızdır. Zira öncelikli olarak insan sağlığı her şeyden daha önemlidir ve gözetilmelidir. Bu nedenle sizler için Farmasi ürünleri içerisinde kullanılan etken maddeleri derledik ve aşağıda madde madde yazdık. Sizlerin de görebileceğiniz gibi içeriklerin bir çoğu bitkilerden elde edilmektedir.

Mineral Kompleks: Cildi matlaştırmadan sebum dengesini sağlar.

Argan: Anti aging özelliğe sahiptir. Bol miktarda E vitamini içerir.

Aloe Vera: Onarıcı ve iyileştirici özelliğe sahiptir.

Papatya: Cildi nemlendirir ve yatıştırır.

B3 ve C Vitamini: Cildi aydınlatır.

Nar Özü:
Anti oksidan özelliğe sahiptir. Cildi dış faktörlere karşı korur.

Buğday Ekstraktı: Cildin nem dengesini sağlar.

Shea Butter:
Cilde doğal nemlendirme sağlar.

Süt Proteini:
Cildin doğal yağ dengesini sağlar.

Söğüt Ağacı Özü:
Salisilik asit kaynağıdır. Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Ürünlerde saf salisilik asit kullanımı iritasyonlara sebebiyet verebilir. Farmasi ürünleri içerisinde direkt olarak kullanılmamaktadır. Ayrıca Farmasi ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylı olup, dermatolojik testlerden geçmektedir.


Aşağıda yer alan “Farmasi Girişimci Üye Olmak İstiyorum” bağlantısını kullanarak Farmasi üyesi olursanız, Farmasi firması tarafından size gönderilecek “kullanıcı adı” ve “şifre” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz Farmasi ürünlerini İnternet üzerinden kolayca ve yaklaşık %30 indirimli alabilirsiniz. Üstelik, ilk Farmasi katalog bizden hediye. Bu fırsatı kaçırmayın.

Üyelik sonrası da danışmanınız her zaman yanınızda. Farmasi danışmanınıza doğrudan ulaşmak ve üyelik yardımı almak istiyorsanız, web sayfasının alt sağ kısmında bulunan yeşil renkli Chat (Cep telefonundan bağlananlar için) – Farmas’im Destek Online (Bilgisayardan bağlananlar için) uygulamasından faydalanabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı