Farmasi Ürün İade Garantisi

farmasi-urun-iade-garantisi

Farmasi’nin siz girişimcilere veya satın alan kişilere sağlamış olduğu Ürün Garantisi’ni bilmenin güvenilirliği ile ürünlerinizi daha güvenli satabilirsiniz. Hiç kuşkusuz aşağıda belirtilen çerçevede ürünlerimizin iade garantisi bulunmaktadır.

  • Farmasi ürün iade prosedürü nedir ?
  • Farmasi para iadesi,
  • Farmasi değişim süresi,
  • Ürün iade garantisi ,
  • Farmasi değişim nasıl yapılır ?
  • Farmasi ürün iadesinde kargo ücretini kim ödeyecek miyim?

4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri hakkındaki Yönetmelik gereğince bir ürünümüzden memnun kalmadığınız taktirde fatura tarihinizden itibaren (7) gün içerisinde iade prosedürümüz çerçevesinde bize iade edebilirsiniz.

Ürün iade ve değişim işlemleri firma tarafından ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Farmasi’nin anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığı ile gönderilen ürünlerden kargo ücreti de dahil olmak üzere herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Ürün iade işlemlerinde Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile ürünü ücretsiz gönderebilirsiniz.

Ürün iadesinde bulunurken fatura imzalanarak ve fatura üzerine iade işleminin gerekçelerini ve ne talep edildiği mutlaka yazılmalıdır. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise; imzasız gelen faturalar işleme alınmayacak olmasıdır.

Ürün iade talebinde bulunurken almış olduğunuz ürünün yanında  kaç adet hediyesini de  iade etmelisiniz ancak değişim talebinizde hediyelerin gönderilme zorunluluğu yoktur.

Konuyla ilgili diğer sorularınızı ve merak ettiklerinizi iletişim bölümünden bize iletebilirsiniz.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı