Dr. C. Tuna SerisiKişisel Bakım Ürünleri

Sivilce Ürünleri Nelerdir?

Bir çok insan sivilce lekelerine , sivilce izlerime çözüm aramaktadır. Bu maksatla çeşitli sivilce ilacı aramak ve en uygun sivilce tedavisi bulmak ise oldukça zahmetlidir. Farmasi Dr.Cevdet Tuna Çay Ağacı ürünümüzü, temizlendiğinde sivilce yapmayan makyaj temizleme sütü/toniğini de önerebiliriz. Ayrıca cilt tipinize uygun Farmasi tonik/jel/süt ürünlerinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Sivilce tedavisinde bilinenin aksine sivilce sıkma doğru bir hareket değildir. Bu işlemde cildiniz mikrop kapabilir, daha fazla tahriş olabilir ve beklenmedik problemlere yol açabilir. Öncelikli olarak sivilceye sebep olan faktörlerin araştırılması gereklidir.

Normal şartlarda sivilce; çeşitli sebeplerle tıkanan cilt gözenekleri, cilt yüzeyinde biriken kirler sebebiyle oluşmaktadır. Bu dış etkenlerden dolayı tıkanan gözenekler ise hepimizin bildiği gibi zamanla siyah noktacıklara sebep olur.

Bunun yanında kişinin stres altında olması, hormonal dengesizlikler, doktor tavsiyesi alınmadan yapılan kötü diyet, kişinin bir rahatsızlığı nedeniyle kullanmakta olduğu ilaçların yan etkileri, aşırı aktif çalışan yap bezleri veya hijyenik kurallara dikkat edilmemesi sebebiyle oluşabilir.

Aşağıda yer alan “Farmasi Üyesi Olmak İstiyorum” bağlantısını kullanarak Farmasi üyesi olursanız, Farmasi firması tarafından size gönderilecek “kullanıcı adı” ve “şifre” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz Farmasi ürünlerini İnternet üzerinden kolayca ve yaklaşık %30 indirimli alabilirsiniz. Üstelik, ilk Farmasi katalog bizden hediye. Bu fırsatı kaçırmayın.

Üyelik sonrası da danışmanınız her zaman yanınızda. Farmasi danışmanınıza doğrudan ulaşmak ve üyelik yardımı almak istiyorsanız, web sayfasının alt sağ kısmında bulunan yeşil renkli Chat (Cep telefonundan bağlananlar için) – Farmas’im Destek Online (Bilgisayardan bağlananlar için) uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı