Farmasi Hakkında BilgilerHaberler

Farmasi Sipariş Nasıl Verilir? (Yeni Sistem)

Farmasi Sipariş  . Yeni sistemde Farmasi sipariş nasıl verilir? Bildiğiniz üzere Farmasi web sayfası yenilendi. Biz de bu yeni sistemde nasıl Farmasi siparişi verileceğini görsel olarak sizler için hazırladık.

Farmasi katalog uygulaması değişmedi yine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Farmasi ürünleri kataloğundan ürün kodlarını seçerek yeni sisteme kolayca ekleyebilirsiniz.

Yeni sistem daha geniş bir ekranda daha hızlı ve kolayca Farmasi sipariş vermeniz için tasarlandı. Yeni sistemle ilgili soru ve sorunları sağ tarafta bulunan Farmasim Destek sohbet bölümünden bize yazabilirsiniz.

Yukarıdaki videoda masaüstü (PC) veya dizüstü (Laptop) bilgisayarınızdan nasıl Farmasi Girişimci Girişine ulaşabileceğiniz ve sonra hangi adımları izleyerek kolayca sipariş vereceğiniz adım adım anlatılmıştır.

Yine Farmasi Youtube kanalımızda yayınlanan ikinci videoda bu kez akıllı cep telefonlarınızdan (Android veya IOS) nasıl Farmasi Girişimci Girişine ulaşabileceğiniz ve sonra hangi adımları izleyerek kolayca sipariş vereceğiniz adım adım anlatılmıştır.

Bu videoda Farmasi siparişi verme konusunda gerekli bilgiler aktarılmıştır. Bu videoyu izleyerek Farmasi siparişi takibi, Farmasi hızlı sipariş, Farmasi online sipariş ve Farmasi sipariş nasıl verilir konuları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu konuda sorularınızı yorum veya iletişim kısmından veya e-posta yolu ile bize sorabilirsiniz.

Youtube Kanalımız

Farmasim Video Kanalımıza abone olarak bize destek olabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı