Farmasi Kataloğu

Farmasi Nisan Kataloğu 2019

Farmasi Nisan Kataloğu 2019 yayınlandı. Online Farmasi Katalog uygulaması ile Farmasi’nin son ve en güncel kataloğunu ve ürünlerimizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bu Farmasi kataloğu 01 Nisan ile 30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Farmasi Nisan 2019 online kataloğu inceleyerek indirimli ve yeni ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan tüm ürünleri indirimli sipariş verebilirsiniz. Kış günlerini yaşadığımız bu dönemlerde yepyeni ürünleri incelemenizi öneririz. Daha ne bekliyorsunuz? Sayfamızın en üstünde yer alan Online Farmasi Katalog bağlantısına tıklayarak son kataloğumuzu inceleyin.


Aşağıda yer alan “Farmasi Üyesi Olmak İstiyorum” bağlantısını kullanarak Farmasi üyesi olursanız, Farmasi firması tarafından size gönderilecek “kullanıcı adı” ve “şifre” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz Farmasi ürünlerini İnternet üzerinden kolayca ve yaklaşık %30 indirimli alabilirsiniz. İlk Farmasi katalog bizden hediye. Bu fırsatı kaçırmayın. Farmasi üyelik bu nedenle sizin için önemlidir.

Üyelik sonrası da danışmanınız her zaman yanınızda olacak. Farmasi danışmanınıza doğrudan ulaşmak ve üyelik yardımı almak istiyorsanız, web sayfasının alt sağ kısmında bulunan yeşil renkli Chat (Cep telefonundan bağlananlar için) – Farmas’im Destek Online (Bilgisayardan bağlananlar için) uygulamasından faydalanabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı