Serum

Farmasi Men Sakal Bıyık Yağı

Günümüzün sakal ve bıyık trendleri erkeğin tarzını yansıtmaktadır. Kadınlar için saçlar günün başrolünde nasıl yer alıyorsa, erkekler için de sakal ve bıyık o kadar önem arz etmekte. Üstelik iş dünyası dahil her kesimden erkek kendi tarzına uygun olacak şekilde sakallarını uzatıyor.

Tıpkı saç bakımı gibi, sakal ve bıyık için de bakım yapmak gerektiğini biliyor musunuz? Bunun için sakal ve bıyık yağı gibi bakım yağlarından, en etkili yöntem diyebiliriz.

Farmasi Men Sakal ve Bıyık Yağı Ne İşe Yarar?

Sakal ve bıyık bakım yağı kullanmak, erkekler için cilt bakımının bir parçasıdır. Tıpkı diğer bakım yağları gibi bu yağın öncelikli faydaları; sakal ve bıyığı beslemek, şekil vermek, kabank ve uzun sakalların oluşturduğu bakımsız görüntüden kurtarmak olacaktır.

Farmasi Men Sakal ve Bıyık Yağı İçeriği

farmasi-sakal-biyik-yagi-siseSakal ve bıyıklarınıza bakım yaparken aynı zamanda rahatça şekillenmesini sağlıyor. İçeriğindeki Badem Yağı ve Vitamin E ile de sakalınızı besliyor. Aynısefa Yağı ile ciltteki kuruluk ve tahrişi önlemeye yardımcı oluyor.

Üstelik içeriğinde sakal ve cilt için mükemmel bir enerji kaynağı görevi gören Ginseng de var.

Kullanım Önerisi

Avucunuza bir kaç damla Farmasi Men Sakal ve Bıyık Yağı damlatın.

Sakalınıza, cildinize de temas edecek şekilde masaj yaparak uygulayın ve sakalınızı şekillendirin.

Erkeler için bakım serisi, 30 ml ambalajında olan Farmasi Men Sakal ve Bıyık Yağı ürün kodu 7001127’dir.

Farmasi Men Beard Moustache Oil.


Bu ürünü beğendiniz mi? Aşağıdaki bağlantıları kullanarak bu ürünü WhatsApp veya Facebook Messenger üzerinden de sipariş verebilir, dilerseniz kendiniz de Farmasi Girişimci Üye olarak %30 indirimli olarak bu ürünleri alabilirsiniz.

Farmasi Girişimci Üyelik ile ilgili tüm soru ve sorularınızı web sayfamızın iletişim bölümündeki herhangi bir alandan gönderebilir veya canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Etiketler

6 Yorum

    1. Merhabalar. Hayır, bu ürün sadece sakal ve bıyık bakımı (sakal ve bıyığı besleme, şekil verme, bakımsız görüntüden kurtarma) içindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı