Farmasi Kayıt ve ÜyelikHaberler

Farmasi Girişimci Üye ve Kayıt


Farmasi girişimci üyelik ve Farmasi kayıt işlemi sadece bir kaç saniye uzağınızda. Farmasi girişimci üyesi olarak bu kazançlı dünyaya katılmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurun resmi Farmasi temsilcisi olarak sizi arayalım. Farmasi girişimci üyelik girişi oldukça kolay bir işlemdir. Farmasi üyelik ücreti bir defaya mahsus sadece 4.99 TL. Kota zorunluluğu veya herhangi bir taahhüt yoktur. Sipariş vermediğinizde üyeliğiniz kendiliğinden askıya düşecektir.

İlk Farmasi katalog bizden size hediyedir.

Farmasi girişimci üye kayıt size sadece Farmasi kapılarını açmakla kalmayacak, Farmasi girişimci üyelik fırsatı sayesinde ilk Farmasi online sipariş ile birlikte gelecek ilk ücretsiz Farmasi katalog ile Farmasi kozmetik ve diğer Farmasi ürünleri ile doğrudan satış yaparak %30 indirim kazanacaksınız. Farmasi girişimci üyelik koşulları buradaki bağlantıda mevcuttur. Hazır mısınız?


Bu konuda aklınıza takılan soru işaretlerinin tümünü iletişim bölümünü kullanarak sorabilirsiniz. Sorularınız en kısa zamanda cevaplanacaktır. Sizleri aramıza bekliyoruz.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Farmasi hakkında merak ettiğim bütün sorularıma cevap buldum. Web sayfasını yöneten arkadaşlar gayet bilgili ve ilgililer. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkür etmek istedim.

    1. Değerli düşünceleriniz ve nezaketiniz için biz teşekkür ederiz. Görüşmek üzere Aysel Hanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı