Farmasi Kaş Kirpik Serumu

Farmasi Kaş Kirpik Serumu

Farmasi Kaş Kirpik Serumu, kirpikleri ve kaşları güçlendiren, çok özel Capixyl™ Kompleksi ile formüle edilmiştir. Daha uzun görünümlü, yoğun, güçlü, hacimli kirpiklere ve şekilli, gür kaşlara sahip olmak isteyen tüm kadın ve erkekler için ideal bakımı sunar. Serum uzun süredir çıkmayan kaşlar arasındaki boşlukları doldurur, kökün beslenmesini sağlar.

Hem kaşlarınız hem de kirpikleriniz için iki ayrı aplikatörü (uygulayıcı aparatı) bulunmaktadır. Fırçalı olan aplikatörü kaşlarınızda kullanabilirsiniz. Diğer aplikatör maskara ucuna benzemekle birlikte bu serumu kolayca kirpik diplerinize uygulayabilirsiniz.

Düzenli olarak günde bir defa uygulamanız durumunda kaş ve kirpik yoğunluğundaki artışı sizler de fark edebilirsiniz. Burada en önemli husus, serumun düzenli olarak aksatılmadan uygulanması olarak öne çıkmaktadır.

Uygulama Şekli: 

Her sabah ve akşam özel fırçası yardımı ile temiz ve kuru kaş ve kirpiklerinize serumu uygulayınız. Maskara ucu ile kaşlara, ince fırça olan ucu ile kirpik diplerine rahatlıkla uygulanır. Makyajınızı serum kuruduktan sonra yapınız.

Beğen  
Önceki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir