Farmasi Girişimcilik Koşulları

danismanlik-kosullari

Farmasi Girişimcilik Koşulları Şunlardır

1. Reşit olmuş 18 yaşından büyük olan herkes Farmasi’nin onayıyla girişimci olabilir.

2. Bir Farmasi girişimcisinin eşi sadece eşi ile aynı üyelik altında aynı sponsora birlikte kayıt olabilir (sermaye şirketi ya da ortaklık mahiyetinde). Ya da kayıtlı olan eşin altında kayıt olabilir. Eşler ayrı grupların altına kayıt olamaz. Eşler, ayrı gruplara-sponsorlara kaydolduğu taktirde hediye, prim ya da ödül alınması durumunda ilk Farmasi’ye kaydolan eş hak kazanır. Diğeri iade eder. Ya da hak edilmeyenlerin eşleri bedelini Farmasi’ye öder.

3. Farmasi Danışmanı olabilmek için, mevcut kayıtlı bir Farmasi satış girişimcisinin sponsorluğunda olunması gereklidir. Farmasi dilediği zaman bir girişimci adayına kaydedilmesi için sponsor tahsis edebilir.

4. Farmasi, yeni kayıt olmak isteyen bir Farmasi girişimci başvurusunu veya tekrarlanan bir başvuruyu reddetme hakkını saklı tutar.

5. Bir Farmasi girişimcisinin kaydı yenilenmediğinde 6 ay sonunda kendisine bilgi verilmeden sona erer.

6. Kayıt yenileme bedeli, Farmasi girişimcisinin, kayıt tarihinden itibaren on üçüncü ayın faturasına kayıt yenileme bedeli olarak ilave edilir.

7. Farmasi girişimcileri, Farmasi’ye borcunu ödedikten sonra diledikleri zaman yazılı olarak başvurduklarında ayrılabilirler. Böylece tüm haklarından feragat ederek grubundan koparlar.

8. Ayrılmış olan bir Farmasi girişimcisi (veya Farmasi girişimcisinin eşi) sadece aşağıdaki durumlarda tekrar kayıt olabilir:

a) Girişimcilik iptal tarihinden itibaren, en az 6 ay geçmiş olmalıdır. (Özel durumlarda Farmasi’nin onayı alınır.)

b) Farmasi girişimcisinin tekrar başvurusunda bu durum yazılı olarak bildirilmelidir.

c) Kişiler, sermaye şirketleri ve en fazla iki kişiden oluşan ortaklıklar girişimcisi olabilir. Tüzel kişilik adına yetkili olan kişi ve yetkisinin sınırlarını yazılı olarak belirtmelidir. Ortaklar karşılıklı, müteselsil kefille sorumludur ve ödeme yapılmaması durumunda Farmasi alacaklarını her ikisinden veya birinden talep edebilir.

9. Farmasi, herhangi bir kural ihlalinin olup olmadığının araştırılması için bir Farmasi girişimcisinin üyeliğini (12) aya kadar dondurma hakkını saklı tutar.

10. Farmasi girişimciliği devam eden bir kişi, tekrar kayıt olamaz. Kayıt olması durumunda alt ekibini sponsoru lehine kaybeder. Tekrar kayıt, sadece girişimcilikten ayrıldıktan sonra yönetmeliğe uygun olarak olabilir.

11. Farmasi girişimcisinin bir sponsordan diğerine geçirilmesi sadece özel durumlarda ve Farmasi’nin onayıyla olasıdır.

12. Toplu ya da grup olarak, girişimcilerinin tümü istifa edip 6 ay beklese bile, sponsor değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.

13. Girişimcinin vefatı durumunda girişimcilik kanuni mirasçılarına geçer. Bu durumda, Farmasi’ye 60 gün içinde yazılı olarak başvurulması gereklidir. Başvurulmaması durumunda girişimciliği iptal olur.

14. Farmasi’nin onayıyla girişimcilik sadece en yakın akrabalara devredilebilir. girişimciliğini devreden bir kişi, 6 ay geçtikten sonra yeni girişimcilik için başvurabilir.

15. Sponsor, kaydedeceği girişimci adayının Farmasi’ye uygunluğunu araştırmakla sorumludur. Kaydettiği girişimcinin müteselsil kefilidir.


Aşağıda yer alan “Farmasi Girişimci Üye Olmak İstiyorum” bağlantısını kullanarak Farmasi üyesi olursanız, Farmasi firması tarafından size gönderilecek “kullanıcı adı” ve “şifre” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz Farmasi ürünlerini İnternet üzerinden kolayca ve yaklaşık %30 indirimli alabilirsiniz.

Üstelik, ilk Farmasi katalog bizden hediye. Bu fırsatı kaçırmayın. Üyelik sonrası da danışmanınızın her zaman yanınızda.

Farmasi danışmanınıza doğrudan ulaşmak ve üyelik yardımı almak istiyorsanız, web sayfasının alt sağ kısmında bulunan yeşil renkli Chat (Cep telefonundan bağlananlar için) – Farmas’im Destek Online (Bilgisayardan bağlananlar için) uygulamasından faydalanabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı