Dr. C. Tuna SerisiMasaj Jeli Ürünleri

At Kestanesi Masaj Jeli

Dr. C. Tuna Serisi Ürün

Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli. At kestanesi ekstraktı, sarı kantaron, mentol, esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildinizi rahatlatır, ferahlatır ve yenilenmesine yardımcı olur. Arnika ve Biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar ve besler. Sırt, boyun, kol ve bacaklarınıza masaj yaparak uygulayın.

Bu seride yer alan Farmasi at kestanesi kremi – balsam faydalarına kısaca değinmek gerekirse ;

Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli aynı zamanda doğal bir ağrı kesicidir. Yorgun, şişmiş ve damarları genişlemiş olan ayaklar için uygundur! Dr.C. TUNA’nın darmarlar için ürettiği bitkisel Farmasi masaj jelleri ayakların alt kısımlarındaki ağırlık ve yorgunluk, şişmiş ayaklar, varisleşmiş durumdaki damarlar, kaslarda ağrılar ve romatizmal ağrılar, ilerleyen yaşlarda ciddi zorluklardan sadece birkaç tanesidir, orta yaşlardaki insanların bunlara yakalanma riski yüksektir.

At kestanesi ne işe yarar ?

Dr. Cevdet Tuna geniş damarlar (varikozitet) sık olan problemdir ve insanların %10’unda oluşur. Damarların genişlemesiyle, ayaklar şişmeye başlar, ağırlık hissi, ağrılar ve bazen kramplar artar. Zamanla daha çok damar genişler, ağrılar artar ve ızdırap dolu zorlu bir dönem başlar.

Kronik damar zayıflığı (insufisiyensinin) oluşumunu, pıhtılaşma gibi bazı komplikasyonları önlenmek için doğru önlemleri almamız gerekir.

Önemli: Bu ürünler Triklosan, Paraben ve Parafin içermez. Dilerseniz bu ve buna benzer bileşiklerin ne tür zararları olduğunu Kozmetiklerdeki Zararlı Hammaddeler başlıklı makalemizden okuyabilirsiniz.

Farmasi at kestanesi içeriği

At Kestanesi (Aescules Hippocastanum) Özü Yapısında temel olarak Aescin ve Flavonoid maddelerini ihtiva eder ve bu maddeler yorgunluktan dolayı duyulan rahatsızlığı gidermeye yardımcı olur.

Sarı Kantaron (Hypericum Perforatum) Yağı Avustralya’da yetişir.  Yağı cildi pürüzleştirir. Esneme izlerinin görünümlerini iyileştirmeye yardımcı olur. Derinin esnekliğini desteklemesi ile bilinir.

Nane (Mentha Aquatica) Yağı Ferahlatıcı etkisiyle kaslarınızı gevşetmeye yardımcı olur.

Mentol Nane esansından elde edilen, renksiz, keskin kokulu bir tür kristaldir. Kullanıcıda ferah bir koku ve his bırakır.

Biberiye (Rosmarinus Officinalis) Yağı Kan dolaşımını hızlandırarak cildi sıkılaştırır ve daha genç bir görünüm sağlar.

Jojoba (Simmondsia Chinensis) Yağı Yoğun besleyici özelliğe sahiptir. Doğmamış yağ asitleri ve E vitamini açısından zengindir. Cilt ile kolay uyumu ve kolay nüfuz etmesi sebebiyle iyi bir nemlendiricidir.

Altın Çiçek (Arnica Montana) Antiseptik, mikrop öldürücü özelliğine sahiptir. Kas ve eklem ağrılarına iyi gelmektedir.

farmasi-dr-c-tuna-at-kestanesi-kremi-faydalari-fiyati

[vurgula renk=”kırmızı”]Farmasi Dr. Cevdet Tuna At Kestanesi Masaj Jelleri Fiyat ve Ürün Çeşitleri[/vurgula]

Normal:

 • Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli 500 Ml 1103011 : 54 TL yerine 29.99 TL
 • Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli 250 Ml 1103143 : 34 TL yerine 18.99 TL

İki Kat Etkili:

 • Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli 125 Ml 1106013 : 30 TL yerine 17, 99 TL
 • Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli 250 Ml 1103180 : 41 TL yerine 18,99 TL

Dr. Cevdet Tuna at kestanesi masaj jelleri ne için tavsiye edilir?

 • 2 Kat etkili (double) masaj jeli özellikle fıtıkların dayanılmaz ağrılarında çok etkilidir.
 • Gergin, hasar görmüş, yoğun şekilde varisleri olan ayak ve bacaklara masaj jeli bakım yapar.
 • Yorgun, şişmiş ve damarları genişlemiş olan ayakların bakımında önerilir.
 • Yorgunluktan, zedelenmelerden, şişkinliklerden ve romatizmadan dolayı oluşan ağrıları hafifletir.
 • Ağır ve yorucu işler sonucu meydana gelen ağrıları gidermek, genişlemiş damarlar, varisler, şişkinlikler ve romatizmal rahatsızlıklarda önerilen bir üründür.
 •  Gece ayaklarda oluşan uyuşmaların giderilmesinde önerilir.
 • İltihap giderici özelliği sayesinde kaslarda kramp oluşmasını engellemektedir.
 • Kuru ciltleri nemlendirme özelliktedirler.

Sizin için küçük öneriler:

* Dr. C. Tuna ürünlerinin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır. Herhangi bir ürünü, en az 21 gün sürekli kullanmalısınız. Çünkü bu süre yaklaşık olarak cildin kullanılan ürüne tepki verme süresidir.
* Cildinize uygulama yapmadan önce ellerinizi iyice yıkayıp, temizlemelisiniz.
* Bu ürünü yüzünüzde kullanmamalısınız.
* Yeterli miktarda ürünü dairesel hareketlerle masaj yaparak sorunu bölgeye uygulayabilirsiniz.
* Farmasi at kestanesi kremi hamilelikte kullanımı merak edilen bir husus olup, dermotolojik olarak test edilmiş bir üründür. Her ne kadar doğal ürün olsa da doktorunuz ile görüştükten ve kendisinin önerilerinden sonra kullanılmalıdır.

Farmasi at kestanesi jeli kullananlar ve yorumları

* Bir çok kişi yukarıda sayılan sorunları nedeniyle bu ürünü düzenli kullanmaya başladıktan sonra sayılan rahatsızlıklarından dolayı ağrı kesici ilaç kullanmayı bıraktığı,

* Kullanımdan yaklaşık on dakika sonra vermiş olduğu serinlik ve mentol etkisi ile gevşeme sağladığı ifade edilmiştir.

Tüm ürün fiyatları bu makalenin yayınlandığı tarihte geçerli olup güncel ürün ve fiyat bilgisi için Farmasi Katalog (Online Farmasi Kataloğu) bağlantısına tıklayarak kataloğu inceleyebilirsiniz.


Bu ürünü beğendiniz mi? Aşağıdaki bağlantıları kullanarak bu ürünü WhatsApp veya Facebook Messenger üzerinden de sipariş verebilir, dilerseniz kendiniz de Farmasi Girişimci Üye olarak %30 indirimli olarak bu ürünleri alabilirsiniz.

Farmasi Girişimci Üyelik ile ilgili tüm soru ve sorularınızı web sayfamızın iletişim bölümündeki herhangi bir alandan gönderebilir veya canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. At Kestanesi mucize bir bitki ve bu mucize bitkinin masaj jeli kremi ile tanışalı (8) sene oldu arkadaşlar birçok firma artık bu mucizeyi evlerimize ulaştırdı. Benim de evdeki eczane dolabımın ilk rafında yer alıyor. Başım ağrıdığında, yorgun olduğumda, öksürük olduğumuzda, kas ağrısı, bel, varis aklınıza gelebilecek her ağrıda işe yarıyor. Kan dolaşımını hızlandırarak kasların gevşemesini sağlıyor. Bizleri ağrı kesici ve kas gevşetici haplardan kurtarıyor, şiddetle bu mucizeye tanık olun derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı