Farmasi Danışmanlık Koşulları

danismanlik-kosullari

1. Reşit olmuş on sekiz yaşından büyük olan herkes Farmasi’nin onayıyla Danışman olabilir.

2. Bir Farmasi Danışmanının eşi sadece eşi ile aynı üyelik altında aynı sponsora birlikte kayıt olabilir (sermaye şirketi ya da ortaklık mahiyetinde). Ya da kayıtlı olan eşin altında kayıt olabilir. Eşler ayrı grupların altına kayıt olamaz. Eşler, ayrı gruplara-sponsorlara kaydolduğu taktirde hediye, prim ya da ödül alınması durumunda ilk Farmasi’ye kaydolan eş hak kazanır. Diğeri iade eder. Ya da hak edilmeyenlerin eşleri bedelini Farmasi’ye öder.

3. Farmasi Danışmanı olabilmek için, mevcut kayıtlı bir Farmasi satış danışmanının sponsorluğunda olunması gereklidir. Farmasi dilediği zaman bir danışman adayına kaydedilmesi için sponsor tahsis edebilir.

4. Farmasi, yeni kayıt olmak isteyen bir Farmasi Danışman başvurusunu veya tekrarlanan bir başvuruyu reddetme hakkını saklı tutar.

5. Bir Farmasi danışmanının kaydı yenilenmediğinde 6 ay sonunda kendisine bilgi verilmeden sona erer.

6. Kayıt yenileme bedeli, Farmasi Danışmanın, kayıt tarihinden itibaren on üçüncü ayın faturasına kayıt yenileme bedeli olarak ilave edilir.

7. Farmasi Danışmanları, Farmasi’ye borcunu ödedikten sonra diledikleri zaman yazılı olarak başvurduklarında ayrılabilirler. Böylece tüm haklarından feragat ederek grubundan koparlar.

8. Ayrılmış olan bir Farmasi danışmanı (veya Farmasi danışmanının eşi) sadece aşağıdaki durumlarda tekrar kayıt olabilir:

a) Danışmanlık iptal tarihinden itibaren, en az 6 ay geçmiş olmalıdır. (Özel durumlarda Farmasi’nin onayı alınır.)

b) Farmasi Danışmanın tekrar başvurusunda bu durum yazılı olarak bildirilmelidir.

c) Kişiler, sermaye şirketleri ve en fazla iki kişiden oluşan ortaklıklar Danışman olabilir. Tüzel kişilik adına yetkili olan kişi ve yetkisinin sınırlarını yazılı olarak belirtmelidir. Ortaklar karşılıklı, müteselsil kefille sorumludur ve ödeme yapılmaması durumunda Farmasi alacaklarını her ikisinden veya birinden talep edebilir.

9. Farmasi, herhangi bir kural ihlalinin olup olmadığının araştırılması için bir Farmasi danışmanının üyeliğini (12) aya kadar dondurma hakkını saklı tutar.

10. Farmasi Danışmanlığı devam eden bir kişi, tekrar kayıt olamaz. Kayıt olması durumunda alt ekibini sponsoru lehine kaybeder. Tekrar kayıt, sadece Danışmanlıktan ayrıldıktan sonra yönetmeliğe uygun olarak olabilir.

11. Farmasi Danışmanlığının bir sponsordan diğerine geçirilmesi sadece özel durumlarda ve Farmasi’nin onayıyla olasıdır.

12. Toplu ya da grup olarak, Danışmanların tümü istifa edip 6 ay beklese bile, sponsor değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.

13. Danışmanın vefatı durumunda Danışmanlık kanuni mirasçılarına geçer. Bu durumda, Farmasi’ye 60 gün içinde yazılı olarak başvurulması gereklidir. Başvurulmaması durumunda Danışmanlığı iptal olur.

14. Farmasi’nin onayıyla Danışmanlık sadece en yakın akrabalara devredilebilir. Danışmanlığını devreden bir kişi, 6 ay geçtikten sonra yeni Danışmanlık için başvurabilir.

15. Sponsor, kaydedeceği Danışman adayının Farmasi’ye uygunluğunu araştırmakla sorumludur. Kaydettiği Danışmanın müteselsil kefilidir.

Aşağıda yer alan “Farmasi Üyesi Olmak İstiyorum” bağlantısını kullanarak Farmasi üyesi olursanız, Farmasi firması tarafından size gönderilecek “kullanıcı adı” ve “şifre” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz Farmasi ürünlerini İnternet üzerinden kolayca ve yaklaşık %30 indirimli alabilirsiniz. Üstelik, ilk Farmasi katalog bizden hediye. Bu fırsatı kaçırmayın.

Üyelik sonrası da danışmanınız her zaman yanınızda. Farmasi danışmanınıza doğrudan ulaşmak ve üyelik yardımı almak istiyorsanız, web sayfasının alt sağ kısmında bulunan yeşil renkli Chat (Cep telefonundan bağlananlar için) – Farmas’im Destek Online (Bilgisayardan bağlananlar için) uygulamasından faydalanabilirsiniz.
Farmasi Üyelik Kayıt