Kadın Parfümü EDP

Farmasi Bonjour Kadın Parfümü

Farmasi Bonjour Kadın Parfümü. Eşşiz çiçek aramolarının tüm saf ve duygusal enerjisi ile aydınlık bir düne başlayan, bu dünyaya ait olmayacak kadar masum ve gün boyu dünyanın tüm dengesini gizemli kanatların üzerinde taşıyan bir melek. Üst notalarında sulu Siyah Frenk Üzümü ve Ananas Aroması, kalp notasında Müge, Ylang Ylang, Beyaz Frezya ve menekşenin herkesi kendine hayran bırakacak kombinasyonu.

Dip notasında ise Beyaz Misk ve Sandal Ağacı ile bu ana tanıklık eden herkesin bu enerjiye ortak olmak isteyeceği ferah ve taze bir koku. Kendinizi daha iyi hissetmeniz için sizin adınıza tasarlandı. Farmasi Bojour EDP For Women parfümü stoklarımızda (80ml)

farmasi bonjour edp kadin parfumu 2

Genel Parfüm Kullanım İpuçları

Kullandığınız parfümün daha güzel kokması için kullanılan bölgenin temiz olması önemlidir. Özellikle banyo sonrası kullanım daha çok kalıcı olacaktır. Bunu sebebi tenin gözeneklerinin banyo sonrası açılması ve parfümün ten tarafından emilimini kolaylaştırmasıdır.

Genel anlamda insan vücudunda nabız atışının hissedildiği yerlere parfüm sıkılması daha iyi sonuçlar verecektir. Kulak arkaları, diz araları, göğüs arası, boyun ve bilekleriniz bunun için ideal noktalardır.

Genellikle insanlar parfümü sadece kokusu hoşuna gittiği için almaktadır. Ancak bir kokuyu tercih etmeden önce cilt tipiniz hakkında bir fikriniz olması doğru parfüm seçiminde önemlidir.

Örneğin yağlı ciltler parfümü tende daha uzun süre saklayabilmektedir. Kuru ciltte ise bu durum nispeten yağ oranının daha az olmasından dolayı diğer cilt tipinine nazaran birazcık fazla parfüm kullanım gerekebilmektedir.

Diyelim ki bir parfüm seçtiniz ve kokusu çok hoşunuza gitti. Ya da bir arkadaşınızın kokusuna bayıldınız. Ama onun cildi ie sizin cildinizde aynı etkiyi yapıp yapamayacağından emin olamazsınız. Genelikle parfümler cilt kokusuyla birleşerek tepki vermektedirler.

Son olarak parfümler genellikle makyaj yapılan odalarda ve her an ulaşılabilir şekilde açıkta bulundurulmaktadır. Size önerim parfümlerinizi biraz daha serin, güneş görmeyen, kapalı ortamlarda saklamanızdır.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı