Farmasi Aralık 2018 Katalog

Farmasi Aralık 2018 Katalog

Farmasi Aralık 2018 Katalog yayınlandı ve muhteşem yeni yıl fırsatları ile yine dopdolu. Sayfamızda yer alan Online Farmasi Katalog uygulaması ile Farmasi’nin son ve en güncel kataloğunu inceleyebilirsiniz. Bu Farmasi kataloğu 01 Aralık ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kataloğu inceleyerek indirimli ve yeni ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan tüm ürünleri indirimli sipariş verebilirsiniz. Kış günlerini yaşadığımız bu dönemlerde yepyeni ürünleri incelemenizi öneririz. Daha ne bekliyorsunuz? Sayfamızın en üstünde yer alan Online Farmasi Katalog bağlantısına tıklayarak son kataloğumuzu inceleyin.

Aşağıda yer alan “Farmasi Üyesi Olmak İstiyorum” bağlantısını kullanarak Farmasi üyesi olursanız, Farmasi firması tarafından size gönderilecek “kullanıcı adı” ve “şifre” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz Farmasi ürünlerini İnternet üzerinden kolayca ve yaklaşık %30 indirimli alabilirsiniz. İlk Farmasi katalog bizden hediye. Bu fırsatı kaçırmayın. Farmasi üyelik bu nedenle sizin için önemlidir.

Üyelik sonrası da danışmanınız her zaman yanınızda olacak. Farmasi danışmanınıza doğrudan ulaşmak ve üyelik yardımı almak istiyorsanız, web sayfasının alt sağ kısmında bulunan yeşil renkli Chat (Cep telefonundan bağlananlar için) – Farmas’im Destek Online (Bilgisayardan bağlananlar için) uygulamasından faydalanabilirsiniz.
Farmasi Üyelik Kayıt

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir