Farmasi AR-GE

farmasi-arge

Farmasi Ar-GE. Tüm Farmasi ürünlerin formülasyonu Farmasi Laboratuvarları’nda geliştirilmektedir. Araştırma ve geliştirme merkezimizin temelini kaliteye ve insana verdiğimiz değer oluşturmaktadır.

Araştırma ve geliştirme çalışmaları, modern ve yeni teknolojiye sahip tesislerinde, Farmasi AR-GE ekibi tarafından bilimsel yöntemlerle ve büyük bir titizlikle yürütülmektedir.

Toplum ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek, teknik yaklaşımları ortaya koyabilecek, istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa sahip, çağdaş ve özendirici bir araştırma-geliştirme ortamı ile Farmasi ürün kalitesinin en önemli nedenlerindendir.

Bu anlayışla sürekli gelişmekte olan AR-GE çalışmalarımız sayesinde, kendi AR-GE laboratuvarlarımızda geliştirdiğimiz 2.000’den fazla ürün ile dünya kozmetik pazarına yön vermektedir.

Tanalize Kozmetik Türkiye kozmetik sektöründe ihracat şampiyonudur. Bu önemli konumu koruyabilmek üzere AR-GE çalışmalarına giderek yüksek bir seyirde odaklanarak devam etmekteyiz.

Farmasi AR-GE çalışmalarımız şu anda 123 ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatımızın da odağı olmuştur ve her geçen yıl hızla büyümektedir.


Aşağıda yer alan “Farmasi Üyesi Olmak İstiyorum” bağlantısını kullanarak Farmasi girişimci üyesi olursanız, Farmasi firması tarafından size gönderilecek “kullanıcı adı” ve “şifre” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz Farmasi ürünlerini İnternet üzerinden kolayca ve yaklaşık %30 indirimli alabilirsiniz. Üstelik, ilk Farmasi katalog bizden hediyedir. Bu fırsatı kaçırmayın.

Üyelik sonrası da danışmanınız her zaman yanınızdadır. Farmasi danışmanınıza doğrudan ulaşmak ve üyelik yardımı almak istiyorsanız, web sayfasının alt sağ üst kısmında bulunan iletişim ölümünü kullanabilir veya doğrudan  05498252744 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı