Farmasi Ambalajları

farmasi-ambalajlar

Farmasi ambalajları. Sizlere ulaşan Farmasi ürünlerinin ambalajları çevre dostu ambalajlarla satışa sunulmaktadır. Bu geri dönüşümlü ambalajlar Farmasi’nin Ömerli’de bulunan fabrikasında üretilmektedir, yani yine kendi tesislerimizde. Bunun sebebi Farmasi olarak Farmasi ürün ambalajların yaşadığımız çevreye ve insanlığa duyduğumuz saygıdan dolayı dönüştürülebilir malzemeden üretilmiş olması olarak öne çıkmaktadır.

Aklınıza şöyle bir soru takılabilir. Bir ürünü iade ettiğimde bu ürünün ambalajı yeniden kullanılıyor mu? Hemen cevaplayalım, hayır. Bir Farmasi ürünün ambalajı açıldıktan sonra bile iade edildiğinde, ya da bu ürün bu şekilde gönderilmiş ama hiç kullanılmamış olsa bile tekrar satılmayıp imha edilmektedir.

İmha edilen her ürünümüz kendi ekonomimize zarar vereceği gibi, enerji ve ham madde kaybına da neden olacaktır.

Aşağıda yer alan “Farmasi Üyesi Olmak İstiyorum” bağlantısını kullanarak Farmasi girişimci üyesi olursanız, Farmasi firması tarafından size gönderilecek “kullanıcı adı” ve “şifre” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz Farmasi ürünlerini İnternet üzerinden kolayca ve yaklaşık %30 indirimli alabilirsiniz.

Üstelik, ilk Farmasi katalog bizden hediyedir. Bu fırsatı kaçırmayın.

Üyelik sonrası da danışmanınız her zaman yanınızdadır. Farmasi danışmanınıza doğrudan ulaşmak ve üyelik yardımı almak istiyorsanız, web sayfasının alt sağ üst kısmında bulunan iletişim bölümünü kullanabilir veya doğrudan 05498252744 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı