Farmasi Ambalajlar

Farmasi Ambalaj ve PaketlemeFarmasi ürünleri ve Farmasi ambalajları çevreye dost ambalajla satışa sunulmaktadır ve Ömerli’de bulunan tesislerimizde üretilmektedir. Farmasi ambalajların tümü yaşadığımız çevreye ve insanlığa duyduğumuz saygıdan dolayı dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir.

Ancak, bir ürün ambalajı açıldıktan sonra iade edildiğinde, hiç kullanılmamış olsa bile yeniden satılmayıp imha edilmektedir.

İmha edilen her ürünümüz kendi ekonomimize zarar vereceği gibi, enerji ve ham madde kaybına da neden olacaktır.

farmasi-ambalajlar

Aşağıda yer alan “Farmasi Üyesi Olmak İstiyorum” bağlantısını kullanarak Farmasi girişimci üyesi olursanız, Farmasi firması tarafından size gönderilecek “kullanıcı adı” ve “şifre” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz Farmasi ürünlerini İnternet üzerinden kolayca ve yaklaşık %30 indirimli alabilirsiniz. Üstelik, ilk Farmasi katalog bizden hediyedir. Bu fırsatı kaçırmayın.

Üyelik sonrası da danışmanınız her zaman yanınızdadır. Farmasi danışmanınıza doğrudan ulaşmak ve üyelik yardımı almak istiyorsanız, web sayfasının alt sağ üst kısmında bulunan iletişim ölümünü kullanabilir veya doğrudan 05055201105 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Kayıt