Beyazlatıcı KremDr. C. Tuna Serisi

Dr.C.Tuna White+ Correct Serisi

Yenilenen Dr.C.Tuna White+ Correct Serisi ile muhteşem ötesi aydınlatma seninle. Cilt problemi lekeler her yaşta kadının ortak cilt problemidir. Dr.C.Tuna White+ Correct Serisi ile daha parlak, canlı ve renk tonu eşitlenmiş bir cilde sahip olmanız mümkündür. Ciltte renk düzensizliği ve lekelenme durumu güneşin zararlı ışınlarına fazla maruz kalmaktan ve yaş almaktan kaynaklanır.

Cildin metabolizmasını baskılayarak, bağışıklık sistemini zayıflatır, cilt kendini savunmak için melanin üretimini arttırır. Bu da ciltte istenmeyen koyu ve kahverengi lekelenmelere neden olur.

Temizleme

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Sabun cildi mükemmel bir şekilde temizler ve kirlerden arındırır. Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Peeling ile Etkili Temizleme

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peeling Etkili Temizleyici, özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile parmaklarınızla yüzünüz arasında nazikçe konumlanarak keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır. Makyajınızı, kalıntılarını ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır.

Kullanım Önerisi:

Cildi temizledikten sonra elinize biraz su alıp küçük bir miktar ürün ile birleştirerek ipeksi bir yapıya dönüştürün. Ürünü parmak uçlarınızla masaj hareketleri yaparak yüzünüze uygulayınız ve ardından durulayınız. Gözünüze temas ettirmeyiniz. Haftada (1-2) kez kullanımı önerilir

Tonik

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Tonik cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur ve tazeler. Nazik formülü ile cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlık kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım Önerisi:

Pamuğa yeterli miktarda alarak cilde hafif dokunuşlarla bastırarak uygulayınız.

Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici, düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda nem ile dolgunlaştırır. Kum zambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur.

Kullanım Önerisi:

Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. (2-3) damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın. Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir. Gün içinde, üzerine mutlaka Ultraviyole (UV) koruma filtreli Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem uygulanarak cilt korunmalıdır.

Dr.C Tuna Ayrdınlatıcı Krem SPF 22

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem, yenilenen özel formülündeki
Ultraviyole (UV) koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Cildin aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler. Kum zambağı, yosun ve multi-vitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü cildin kalitesini artırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Sonuç:

Ultraviyole (UV) ışınlarına bariyer oluşturmaya ve güneş etkisinde kalan cilt eşitsizliklerini önlemeye yardımcı olmaktadır. Ürün , cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, hafif yapısıyla cilt tarafından kolayca emilir.

Kullanım Önerisi:

Hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Günde (2) kez kullanımı tavsiye edilir.

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balsamı

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı, kum zambağı ve yosun özü içeren özel formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazanmaya yardımcı olur ve bu sayede eşsiz bir bakım keyfi yaşatır. Göz çevresindeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken size eşsiz bir bakım keyfi yaşatır.

Kullanım Önerisi:

Ürünümüzü parmak ucunuza sıkın, göz altlarınıza ve göz çukurları boyunca nazikçe masaj yaparak nazikçe uygulayınız. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanabilirsiniz ancak gözlerinizle doğrudan temastan kaçınınız.


[buttonnew color=”red” link=”https://www.farmasim.gen.tr/farmasi-girisimci-uye-kayit” icon=”” target=”true”]Farmasi Girişimci Üye Ol[/buttonnew] [buttonnew color=”green” link=”https://api.whatsapp.com/send?phone=+905498252744&text=Web%20sayfasından%20merhaba” icon=”” target=”true”]Whatsapp-Sipariş Ver[/buttonnew] [buttonnew color=”blue” link=”https://m.me/107517920717342″ icon=”” target=”true”]Messenger-Sipariş Ver[/buttonnew]

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı