Dr. C. TUNA Masaj Jelleri

farmasi-dr-c-tuna-2

Dr.C.TUNA Masaj Jelleri

Dr.C. TUNA Masaj jellerinin özelliklerini sizin için aşağıda sıraladık. Lütfen daha iyi sonuç alabilmek için bu ürünleri iyice masaj yaparak uygulamayı unutmayın.

At Kestanesi Masaj Jeli:

Ağrı azaltıcı, yatıştırıcı özelliği vardır.

Argan:

Anti aging ve onarıcı özelliği vardır.

Biber:

Varis, selülit ve çatlaklar için kullanılır fakat çatlaklarda kesin sonuç alınması için çatlak henüz kırmızı ise faydası olur. Aksi takdirde faydası olmaz.

Make Up Neon ve Matte Eyeshadow:

Kalıcılıkları etkilidir. Sedef içermez. E vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Multi Color Powder:

Allık, far, pudra olarak da kullanılabilir. Argan yağı ve süt proteini ile zenginleştirilmiştir.

Natural Serum Fonöten:

B3 vitamini, Berry mix, E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Cildi aydınlatır ve gözenekleri tıkamaz.

Farmasi rujlarımızın uzun süre kalıcılık etkisi vardır ve dudaklara doğal bir parlaklık verir. Ayrıca Farmasi rujlarımızda hafif yağlar kullanılır. Farmasi rujları civa, kurşun, ağır metaller gibi zararlı maddeler içermez. Bu nedenle sağlıklı bir şekilde güvenle bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “Farmasi Üyesi Olmak İstiyorum” bağlantısını kullanarak Farmasi girişimci üyesi olursanız, Farmasi firması tarafından size gönderilecek “kullanıcı adı” ve “şifre” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz Farmasi ürünlerini İnternet üzerinden kolayca ve yaklaşık %30 indirimli alabilirsiniz.

Üstelik, ilk Farmasi katalog bizden hediyedir. Bu fırsatı kaçırmayın.

Üyelik sonrası da danışmanınız her zaman yanınızdadır. Farmasi danışmanınıza doğrudan ulaşmak ve üyelik yardımı almak istiyorsanız, web sayfasının alt sağ üst kısmında bulunan iletişim ölümünü kullanabilir veya doğrudan 05498252744 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı