Diş Macunu ÜrünleriDr. C. Tuna Serisi

Dr.C.Tuna Beyazlatıcı Diş Macunu

Farmasi Dr.C.Tuna serisi Beyazlatıcı Diş Bacunu; organik yağ içerikli, arındırıcı, ferahlatıcı ve yatıştırıcı etkiyle yine özel bir ürün ile karşınızda. Hangisini seçerseniz seçin memnun kalacağınızı biliyoruz. ÜStelik bu ürünler yazının yayınlandığı tarihte %60 indirimli. Ürünler SLS, Gluten, Florid, Renklendirici, ve Sert Aşındırıcı, Sakarin içermez.

Yeni Beyazlatıcı Seri

Dr.C.Tuna Whitening Ferahlatıcı Diş Macunu (Okaliptüslü)

İçeriğindeki Okaliptüs esansiyel yağı ile tazelik ve serinlik verir. Meyan kökü ile zenginleştirilmiş özel formül düzenli kullanıldığında nefesinizdeki tazeliği saatlerce hissedilir hale getirir. Zengin ve kremsi formülüyle bembeyaz bir gülümseme için ihtiyacınız olan bakımı sunar. 100 gramlık ürün fiyatı 50 TL yerine 19,99 TL.

Dr.C.Tuna Whitening Yatıştırıcı Diş Macunu

Dr.C.Tuna Beyazlatıcı Tatlı Naneli Diş Macunu, tatlı nane ferahlığını ve eşşiz Meyan kökünü bir araya getirerek dişlerinizin temizliğine farklı bir boyut kazandırır. Zengin ve kremsi formülüyle diş bakımınıza yardımcı olur. Hassas dişlerin kullanımı için uygundur. 100 gramlık ürün fiyatı 50 TL yerine 19,99 TL.

Dr.C.Tuna Whitening Arındırıcılı Diş Macunu

Bu özel diş macunu eşşiz Meyan kökü ile arındırıcı özellikli Neem yağını kombine ediyor. Zengin ve kremsi formülüyle bembeyaz bir gülümseme için dişlerinizin temizliğine farklı bir boyut kazandırıyor. 100 gramlık ürün fiyatı 50 TL yerine 19,99 TL.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı