Dr. C. Tuna SerisiKişisel Bakım Ürünleri

Age Reversist Krem

Dr. C. Tuna Serisi

Dr. C.TUNA’nın zamana karşı koruyan formülü “Age Reversist” ile zamanı tersine çevirin. Fransa’nın kuzeybatısında Atlantik Okyanusu’nun Brest kıyılarında yaygın halde bulunan Marin mikroorganizma kolonilerinden elde edilen Plankton Ektresi, vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengin ve besleyici bir aktiftir. Cilt dokusunu korumaya, cildinize pürüzsüz bir görünüm ve elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur.

Kırmızı Alg Özü

İskandinav sularında yaygın olan Furcellaria Lumbricalis kırmızı alginden elde edilen mucizevi öz, ilk uygulamadan itibaren cildinize nem kazandırır. Diğer aktiflere kıyasla ciltteki hidrasyon seviyesini daha hızlı bir şekilde arttırarak, günden güne fark edilebilir bir etki yaratır.

Laminaria Ektresi

Kök hücrelerini, mitokondrial DNA hasarlarına sebep olan serbest radikallerden ve oksidatif stresten koruyan Laminaria ektresi, hücresel boyutta oksijenleme ve ATP sentezini uyarır.

Cildinizi temizleyip yenileyen yağsız formülü sayesinde cildinizi yumuşatır ve cildinize pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Farmasi Age Reversist

AGE REVERSIST” serisinden maksimum fayda sağlamak için cildi hazırlar. Yaşlanma karşıtı cilt bakım rutininizi “AGE REVERSIST Yoğun Bakım Kremi ve Serumu” ile tamamlayabilirsiniz.

Tüm ürün fiyatları bu makalenin yayınlandığı tarihte geçerli olup güncel ürün ve fiyat bilgisi için Farmasi Katalog (Online Farmasi Katalog) bağlantısına tıklayarak kataloğu inceleyebilirsiniz.


Bu ürünleri beğendiniz mi? Aşağıdaki bağlantıları kullanarak bu ürünü WhatsApp veya Facebook Messenger üzerinden de sipariş verebilir, dilerseniz kendiniz de Farmasi Girişimci Üye olarak %30 indirimli olarak bu ürünleri alabilirsiniz. Farmasi Girişimci Üyelik ile ilgili tüm soru ve sorularınızı web sayfamızın iletişim bölümündeki herhangi bir alandan gönderebilir veya canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı