Dr. C. TUNA Age Reversist Krem

Dr. C. TUNA Age Reversist Krem

Dr. C.TUNA’nın zamana karşı koruyan formülü “Age Reversist” ile zamanı tersine çevirin. Fransa’nın kuzeybatısında Atlantik Okyanusu’nun Brest kıyılarında yaygın halde bulunan Marin mikroorganizma kolonilerinden elde edilen Plankton Ektresi, vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengin ve besleyici bir aktiftir. Cilt dokusunu korumaya, cildinize pürüzsüz bir görünüm ve elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur.

Kırmızı Alg Özü

İskandinav sularında yaygın olan Furcellaria Lumbricalis kırmızı alginden elde edilen mucizevi öz, ilk uygulamadan itibaren cildinize nem kazandırır. Diğer aktiflere kıyasla ciltteki hidrasyon seviyesini daha hızlı bir şekilde arttırarak, günden güne fark edilebilir bir etki yaratır.

Laminaria Ektresi

Kök hücrelerini, mitokondrial DNA hasarlarına sebep olan serbest radikallerden ve oksidatif stresten koruyan Laminaria ektresi, hücresel boyutta oksijenleme ve ATP sentezini uyarır.

Cildinizi temizleyip yenileyen yağsız formülü sayesinde cildinizi yumuşatır ve cildinize pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Farmasi Age Reversist

AGE REVERSIST” serisinden maksimum fayda sağlamak için cildi hazırlar. Yaşlanma karşıtı cilt bakım rutininizi “AGE REVERSIST Yoğun Bakım Kremi ve Serumu” ile tamamlayabilirsiniz.

Beğen  1