Erkek Parfümü Farmasi EDP

Charm Erkek Parfümü

Charm … Farmasi’den erkekler için davetkar ve büyüleyici bir parfüm daha. Güçlü, kendine güvenen ve fark edilen erkeğin imzası niteliğindeki bu özel parfüm, zengin odunsu notaların aromatik baharatlarla harmanından oluşan heyecan verici eşsiz tarzı modern erkeğin ruhunu yakalıyor.

Üst notalarda bergamot, orta notalarda lavanta, alt notalarda sedir ağacı ve misk. Tüm duyguları harekete geçiren Farmasi Charm’ın etkileyici içeriğinin sadece bir bölümü. “Ünlü Çek manken Tomas, Charm Parfümü öneriyor.”

İçeriğindeki notaların sadeliği sayesinde ferah bir koku sağlamaktadır. Zarif tasarımı, çok ağır olmayan kokusuyla size mutluluk verecektir.

Günümüzde erkek bakım ürünlerine günden güne talep artmakla birlikte, Farmasi fabrikasında üretilen bir Farmasi ürünü olan Farmasi Charm Erkek Parfümü severek kullanacağınızdan ve kokusunu seveceğinizden şüphemiz yok.

Farmasi Charm Erkek Parfümü yorumlar

Parfümün kalıcılığına gelince. Ağır esas miktarı içermeyen ve EDP serisi olan bu parfüm, sabah sıktığınızda kokusunu yaklaşık 6 saate kadar devam ettirecektir.

Parfümün kalıcılık etkisi sadece içeriğindeki esas yüzdesi ile ilgili değildir. Bu süre elbiseniz veya teniniz üzerinde kullanılması fark oluşturabilir. En güzeli bu sürenin bitmesine yakın parfümü tazelemektir.

Parfümler üretilirken belli kurallara göre üretilirler ve günlerce hiç çıkmasın gibi bir yaklaşım sergilenmez. Parfümlerin esans içerikleri ve kısaltmaları ile ilgili EDP, EDT, EDC Parfüm Nedir? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Whatsapp Sipariş Messenger Sipariş

 

Etiketler

3 Yorum

      1. Kokusu hoş bir parfümdür ve en çok talep gören ürünler arasında sayılabilir. Tam anlamıyla standart bir veri olmamak ile beraber esans oranı yaklaşık %5-15 arasında olan ürünlerdir ve kalıcılığı yaklaşık 2-4 saat arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı